Cennik stron internetowych

Cennik stron internetowych przedstawiony poniżej zawiera jedynie orientacyjne ceny. Aby uzyskać pełną wiedzę na temat ceny, jaką trzeba zapłacić za nową stronę, jaką chcesz stworzyć skontaktuj się z nami.


Cena strony internetowej – od czego zależy?

Cena jaką trzeba zapłacić za stworzenie strony internetowej, to składowa kilku elementów. Aby móc w odpowiedni sposób wycenić stronę, musimy poznać jej funkcjonalności, czyli dowiedzieć się co nowa strona „ma robić”, tzn. czy na stronie będzie można np. zamawiać bilet lotniczy, umówić się na spotkanie zaznaczając termin w kalendarzu na stronie lub czy będzie można na niej kupić produkt.
Im więcej skomplikowanych funkcjonalności będzie na stronie, tym jest ona trudniejsza do wykonania, a przez to droższa.

Innym elementem wpływającym na cenę, jest ilość podstron do wykonania. Aby stworzyć porządną stronę, która z powodzeniem będzie rywalizować z Twoją konkurencją, nie wystarczy przygotować zakładki: start, o nas, kontakt. Bogata i szczegółowo opisana oferta usług lub produktów, otworzy drzwi do sukcesu w internecie. A więc im większa ilość podstron, tym strona kosztuje drożej.

Grafika strony, czyli jej wygląd (z ang. Layout), to kolejna składowa ceny. Im bardziej skomplikowana graficznie strona tym droższa. Im więcej potrzebujemy umieścić na stronie zdjęć, animacji, ikon czy innych elementów graficznych, tym nasz projekt będzie droższy.


Tania strona internetowa

Najtańsza strona internetowa nie zawierająca panelu administratora. Jest to strona, która nie przyniesie wielu nowych klientów i nie można jej edytować bez znajomości języka html, css i php. Czasami jednak warto zrobić również taką stronę, gdyż przy minimalnych nakładach finansowych zyskujemy stronę-wizytówkę, którą możemy pochwalić się w sieci. W znacznej ilości przypadków, dzięki takiej stronie Twoi klienci odnajdą Cię po nazwie firmy.


Strona internetowa z panelem administratora